TÜM ÜRÜNLER

Hakkımızda

Anasayfa

>

Kurumsal

>

Hakkımızda

ESA ÖLÇÜM VE TEST CİHAZLARI ELEK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  yaklaşık 20 yıl önce ANKARA OSTİM de endüstriyel test ve ölçüm cihazları alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Endüstriyel test ölçüm ve kontrol ekipmanlarının satış pazarlama , bakım , teknik servis ve kalibrasyon hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda yenileyerek ve geliştirerek güç kazanmışıtır.

Portföyümüzde yer alan ürün çeşitliliğini her geçen gün yenisini ekleyerek çeşitlenerek artmıştır. Başta Sabit ve Portatif Gaz Dedektörleri, Gaz Kaçak Cihazları, Gürültü, Aydınlatma, Titreşim, Sıcaklık Nem, Baca Gazı Analizörleri, Basınç Ölçüm Ekipmanları, İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçüm Cihazları, Enerji Verimliği Ölçüm Cihazları, Periyodik Konrtol Ölçüm Ekipmanları, Hava ve Su Kalitesi Ölçüm Cihazları, Meteorolojik Ölçüm Cihazları, Termal Kamera ve Görüntüleme Cihazları  olmak üzere pek çok ölçü kontrol ekipmanları ürün portföyümüzde bulunmaktadır.

Satış hizmetinin yanı sıra , bakım onarım ve teknik servis hizmeti ve gaz kalibrasyon hizmeti sunmaktayız.

Teknik Servis Ekibimiz , özellikle sabit ve gaz dedektörleri alanında farklı proseslere ait pek çok ürün için çözüm sunmaktadır.

2023 yılında ESA ÖLÇÜM İzmir Ofisimiz açılmıştır. Yine 2023 yılında Ankara da Gaz Kalibrasyonu Alanında Türkak Akreditasyonu sürecimiz başlamış olup, TS EN /ISO 17025 işletilmeye başlanmıştır.

Kurucumuz Ali Erkul ‘un tek başına başlattığı ESA ÖLÇÜM  ve KALİBRASYON markası  şu an yaklaşık 15 kişi ile hizmet vermektedir.

Ankara Merkez ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet sunduğumuz lokasyonlarımızı arttırarak önümüzdeki senelerde İstanbul, Adana  da yeni hizmet noktası açmak hedeflerimizdendir.

Gaz Kalibrasyon alanında sunduğumuz hizmeti en geniş ve çeşitli parametrelerde sunmak ve bu alanda vermiş olduğumuz hizmeti aynı kalite ile komşu ülkelerde de yansıtmak temel hedeflerimizdendir.

Endüstriyel Test Ölçüm Cihazları ve Teknolojileri konusunda her daim yenilikçi fikirlere açık olup ve müşterilerimizin memnuniyetini her daim göz önünde bulundurarak , daha emniyetli , daha temiz, daha güvenilir ,daha ekonomik  prosesler için çalışmak temel ilkemiz olmuştur.

ESA ÖLÇÜM VE TEST CİHAZLARI ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ESA ÖLÇÜM VE TEST CİHAZLARI ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ostim OSB Mah. Uzayçağı Caddesi No: 138/11 Köşem İş Merkezi Yenimahalle/ANKARA

info@esaelektronik.com

0(312) 385 52 81

0533 659 91 60

© 2024 ESA ELEKTRONİK | Tüm Hakları Saklıdır.
Created and design by